Президент України Володимир Зеленський готовий відвідати інавгурацію обраного президента США Дональда Трампа, яка відбудеться 20 січня, якщо отримає відповідне запрошення.
Про це він повідомив під час інтерв’ю з американським подкастером Лексом Фрідманом.
“Я б хотів приїхати на інавгурацію, але, звісно, дивитимусь на те, що в нас буде відбуватися… Але я не можу приїхати, особливо в часи війни, якщо президент Трамп напряму мене не запитати. Це просто негарно”, – сказавши глава держави.
Зеленський також зазначив, що зазвичай лідерів інших держав не запрошують на церемонію інавгурації американських президентів.
Є лідери, які самі можуть приїхати – захочуть і приїдуть… Для мене це дуже важко. Я у гості без запрошення не можу. Путін – ми його не запрошували, а він до нас прийшов. А я так не можу”, – сказав Зеленський.
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину