Про це офіційно поінформували в Офісі президента України.
Деталі нових обмежень
Глава держави Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо застосування нових санкцій стосовно організацій, які здійснюють діяльність в інтересах військово-промислового сектору рф.
До оновленого списку потрапили 23 компанії, а також 20 фізичних осіб, що пов’язані з ними. За інформацією Офісу президента, ці суб’єкти постачали обладнання та необхідні комплектуючі для російського ВПК та силових структур, сприяючи ухиленню від міжнародних санкційних обмежень.
Читати більше: «Почалася масштабна пожежа» — армія рф атакувала «Шахедами» склади з продуктами поблизу Дніпра
Зокрема, санкції застосовано до підприємства «Кідма Тек», яке спеціалізується на виробництві оптичних приладів, засобів протиповітряної оборони, реактивних систем залпового вогню, а також проводить ремонт протитанкових керованих ракет та авіаційної техніки.
Підприємства, що потрапили під санкції
Також обмеження торкнулися заводу імені Морозова, що входить до складу структури «Ростеха». Даний завод виготовляє вибухові речовини, ракетне паливо та компоненти для комплексів «Іскандер-М».
Крім того, під санкційними заходами опинилася фірма «Спецелектронкомплект», яка бере участь у випуску керованих авіаційних ракет, компанія «Аурум» та ряд російських ІТ-підприємств, що займаються розробкою програмного забезпечення для потреб інформаційної безпеки.
«Кожне підприємство, яке втратить доступ до компонентів, технологій чи фінансування, виробить менше балістичних ракет, дронів та іншої зброї для війни. Що більше держав долучаться до таких обмежень, то слабшими будуть спроможності Росії завдавати ударів по Україні»,– заявив уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк.
А що ви думаєте про це? Пишіть свою думку в коментарях та поділіться статтею з друзями!
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину









