Трамп заявив, що хоче, щоб президент Туреччини припинив купувати російську нафту.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп дорікнув турецькому лідерові Реджепу Ердогану за те, що Анкара купує російську нафту.
🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/tramp-vychytav-erdohanu-v-bilomu-domi-za-scho-otrymav-na-horihy-turetskyy-lider/
© Сила Слова
Про це він сказав на зустрічі з Ердоганом в Овальному кабінеті Білого дому, передає CNN.
Трамп заявив, що сподівається, що Туреччина припинить купувати нафту у Росії.
«Я б хотів, щоб він припинив купувати будь-яку нафту в Росії, поки Росія продовжує свою агресію проти України, а вони воюють. Вони (росіяни — Ред.) вже втратили мільйони життів, і за що, знаєте, за що? Ганьба», — сказав Трамп в Овальному кабінеті.
Трамп також похвалив турецького президента та військову міць, яку він створив.
Ердоган не відповів безпосередньо на коментарі Трампа щодо Росії, але сказав, що з нетерпінням чекає на обговорення турецько-американських відносин.
Трамп додав, що він справді поважає Ердогана. На думку президента США, турецький лідер міг би мати великий вплив на Росію, «якщо захоче».
«Зараз він (Ердоган — Ред.) дуже нейтральний. Йому подобається бути нейтральним. Мені теж подобається бути нейтральним. Але найкраще, що він міг би зробити, це не купувати нафту та газ у Росії», — продовжив Трамп.