Глави урядів Великобританії та Німеччини не залишили поза увагою черговий теракт окупантів в Україні. Із заявами з приводу того, що сталося, Кір Стармер і Олаф Шольц виступили в соцмережі Х.
Як передає ТСН, британський прем’єр зазначив, що Росія має дати свою згоду на припинення вогню, додавши, що його країна працює над тим, щоб в Україні відновився мир разом із союзниками.
Слова Стармера пізніше підтвердив канцлер ФРН Шольц, акцентувавши увагу громадськості на кому зараз лежить тягар відповідальності за продовження бойових дій.
«Ця війна має закінчитися, і Росія має нарешті погодитись на повне припинення вогню. Ми працюємо над цим разом із нашими європейськими та міжнародними партнерами», — заявив глава німецького уряду.