Шпигунів для Росії та Ірану: у Миколаєві викрили інженера оборонного підприємства

Шпигунів для Росії та Ірану: у Миколаєві викрили інженера оборонного підприємства

Чоловік намагався злити до РФ та Ірану секретну інформацію про виробництво комплектуючих для військових кораблів.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/shpyhuniv-dlya-rosii-ta-iranu-u-mykolaevi-vykryly-inzhenera-oboronnoho-pidpryemstva/
© Сила Слова

Інженера-конструктора стратегічного військового підприємства затримала у Миколаєві СБУ. У відомстві розповілищо він хотів передати спецслужбам РФ та Ірану секретні документи з новими українськими розробками щодо будівництва кораблів.

За інформацією контррозвідників, шпигун таємно копіював технічну документацію та вів переговори про її передачу двом клієнтам-іноземцям. Це росіянин – співробітник машинобудівного заводу та агент спецслужб РФ, а також громадянин Ірану, якого раніше судили в Україні за шпигунство. Тепер він працює на Тегерані під прикриттям на високотехнологічному виробництві в третій країні.

З кожним з них миколаївський інженер домовлявся про передачу даних про секретні військові розробки окремо. Спецслужби РФ та Ірану хотіли їх отримати, щоб налагодити випуск власних комплектуючих для військових кораблів. Але як стверджують у СБУ, витік секретних матеріалів за кордон був припинений, а українському інженеру за держзраду тепер загрожує довічне ув’язнення.

Нагадаємо, на Донеччині жінка влаштувалася на роботу біля вокзалу, щоб шпигувати для російських військових.

Також ми повідомляли, що у спецслужбах України виявили російських агентів, які виявляли “чудеса” конспірації.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись