Колишній хлопець Софії Шамії, який є громадянином Японії, відреагував на скандал за її участі на реаліті-шоу “Холостяк-14” та спробував виправдати дівчину.

У третьому випуску 14-го сезону “Холостяка” 21-річна модель за власним бажанням покинула проєкт після скандалу з іншою учасницею. В епізоді виплила історія про те, що Софія зустрічалася з одруженими чоловіками. Також дівчина сама розповіла про своє перше кохання – японця, який належав до маф1ї яку дз@ та залишив не неї великі борги.

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
«Ці люди зрештою програють»: Федоров пояснив, що призвело до його звільнення
«Ці люди зрештою програють»: Федоров пояснив, що призвело до його звіл
Бойфренд-аб'юзер Гайден Панеттьєрі вперше заговорив після її смерті: він був поруч у момент трагедії
Бойфренд-аб'юзер Гайден Панеттьєрі вперше заговорив після її смерті: в
Ексміністр оборони Федоров отримав бронювання у фонді Сороса через три дні після звільнення
Ексміністр оборони Федоров отримав бронювання у фонді Сороса через три
Зеленський уперше відреагував на нічний масований удар: росіяни довго готувалися
Зеленський уперше відреагував на нічний масований удар: росіяни довго
Вибори під час війни: заява Федорова обурила ОП та розділила експертів
Вибори під час війни: заява Федорова обурила ОП та розділила експертів
Федоров закликає провести вибори!: Звернення Федорова про корупцію, кризу управління та Україну
Федоров закликає провести вибори!: Звернення Федорова про корупцію, кр
Розтин показав відсутність травм: що знайшли біля померлої Гайден Панеттьєрі
Розтин показав відсутність травм: що знайшли біля померлої Гайден Пане
«Померла наречена Кличка»: інсайдер розкрив, з ким і куди летіла Панеттьєрі за день до смерті
«Померла наречена Кличка»: інсайдер розкрив, з ким і куди летіла Панет
19 населених пунктів повернуто під контроль України на Дніпропетровщині
19 населених пунктів повернуто під контроль України на Дніпропетровщин
Зеленський заявив про вирішальне значення червня і липня для України
Зеленський заявив про вирішальне значення червня і липня для України

Хлопець відреагував на скандали навколо його колишньої та опублікував в TikTok допис у її виправдання:

“Я сказав своїй колишній: “Якщо залишатися чесним і щирим, можна пережити будь-яке лихо. Тому не бійся – будь собою”. І після цього сталося те, чого я зовсім не очікував. Але саме тоді я зрозумів, наскільки телебачення може маніпулювати, як вони спеціально монтують і показують людей так, щоб це було смішно, контроверсійно й сенсаційно”.

Ексобранець Шамії поділився, що йому було прикро спостерігати за тим, як його колишню дівчину ображають на проєкті. Зокрема, він відреагував на чутки стосовно її романів з одруженими чоловіками, зазначивши, що, попри те що не спілкується зараз із Софією, впевнений: така поведінка їй зовсім не властива.

“Я чув, що хтось казав, ніби Софія мала стосунки з одруженим чоловіком, у якого є дитина. Я не розумію, звідки це взялося. Ми були дуже зайняті роботою та волонтерством, а решту часу проводили лише вдвох. На такі речі просто не було часу. І найголовніше – вона не така людина. Вона ніколи б не змогла бути з кимось, знаючи, що той одружений. Вона занадто чутлива й чесна для такого”, – написав він.

Також хлопець зазначив, що дійсно мав минуле, пов’язане з японською мафією, та навіть відсидів термін у в’язниці. За його словами, він цього не приховує та відкрито про це говорить.

До слова, сама Софія Шамія заявила, що не задоволена тим, як саме її показали на шоу “Холостяк”.