Інтернет-користувачі зазначили, що пропагандист Шарій ніяк не схожий на людину, яка щойно перенесла замах.
Відомий блогер Анатолій Шарій, підозрюваний у роботі на країну-агресора Російську Федерацію, записав “відеокруглячок” зі своєї машини, заявивши при цьому, що на нього самого, а також на його дружину Ольгу нібито робили замах озброєні люди, передає Діалог.UA.
У своєму ТГ-каналі Шарій, до цього неодноразово викритий у поширенні дезінформації, заявив, що в Іспанії його машину “намагалися обстріляти”, причому з автомата з глушником. За словами пропагандиста, нападників було як мінімум двоє і це була “спроба вбивства”. Він також стверджує, що іспанські правоохоронці нібито отримали інформацію про підготовку “замаху” на нього за тиждень до інциденту, включаючи конкретні прізвища. При цьому сам він ці прізвища не оголосив.
Користувачі Мережі звернули увагу на дивовижність поведінки Шарія. Найголовніше, що він розповідає про “замах” надто радісно, усміхається, начебто й не було ніякої стрілянини і життя його та дружини не наражалося на загрозу.
Також незрозуміло, чому Анатолій знаходиться в машині сам, куди поділася його дружина? Якщо її життя також знаходилося під загрозою, то з його боку було якось не по-чоловічому кидати її незрозуміло, де й записувати “сенсаційний видосик”.
Ще одна дивина: Шарій не показав слідів від куль на своєму авто. Якщо таких немає, то він просто обманює своїх передплатників, або на нього полювали “реальні суперпрофесіонали”, які під час “спроби вбивства” не змогли потрапити не тільки до нього самого, а й навіть зачепити автомобіль.
Оскільки в словах та діях блогера-пропагандиста дуже багато дивно, то користувачі Мережі припустили, що інформація про замах на нього – фейк з метою “хайпанути” і заробити додаткову дешеву популярність.
У той же час він нібито “покаявся” за підтримку РФ за останні 8 років.
Як повідомлялося раніше, український гуморист і телеведучий Олександр Педан згадав, як Шарій йому погрожував на початку повномасштабної війни.