Прикордонникам заборонили випускати з України Єрмака, — Гончаренко

Прикордонникам заборонили випускати з України Єрмака, — Гончаренко Різне

Ексглаві Офісу президента України Андрію Єрмаку, який став фігурантом розслідування НАБУ щодо корупції в «Енергоатомі», заборонили залишати територію країни.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/prykordonnykam-zaboronyly-vypuskaty-z-ukrainy-ermaka-honcharenko/
© Сила Слова

За словами політика, відповідну директиву вже розіслали на всі функціонуючі прикордонні пункти України.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Гончаренко вважає, що Єрмак сам став жертвою тієї системи, яку планомірно вирощував у країні.

Нагадаємо, минулого тижня додому до посадовця нагрянули з обшуком співробітники НАБУ та САП. Пізніше Єрмак підтвердив факт слідчих заходів, а наступного дня написав заяву про відставку та повідомив одному із західних журналістів, що вирішив вирушити на фронт.

Рейтинг статті