Президент Словенії Пірц-Мусар підтримала “формулу миру” Зеленського: “Україна має сама вирішувати” –

Президент Словенії Пірц-Мусар підтримала “формулу миру” Зеленського: “Україна має сама вирішувати” –

Лідер Словенії Наташа Пірц-Мусар під час візиту до Києва пообіцяла підтримку Україні у боротьбі з російською агресією.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/prezydent-slovenii-pirts-musar-pidtrymala-formulu-myru-zelenskoho-ukraina-mae-sama-vyrishuvaty/
© Сила Слова

У Київ із робочим візитом 28 червня прибула президент Словенії Наташа Пірц-Мусар. На спільній прес-конференції з українським колегою Володимиром Зеленським вона пообіцяла підтримку.

Відео заходу було опубліковано на офіційному каналі Зеленського в Telegram.

Пірц-Мусар наголосила, що Україна має сама вирішувати, коли і на яких умовах домовлятися про мирне співіснування з Росією. Вона підтримала так звану “мирну формулу” Зеленського, зазначивши, що Словенія просуватиме та лобіюватиме цей план на міжнародному рівні.

Ми у цьому питанні на вашому боці. Словенія підтримує та бере участь у всіх зустрічах за 7 пунктами “формули світу”. І ми продовжимо це робити“, – сказала лідерка Словенії.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись