Переговори в Парижі щодо мирного плану для України скасовані, – ЗМІ

Переговори в Парижі щодо мирного плану для України скасовані, – ЗМІ

Зустріч високопосадовців України, США та Євросоюзу мала відбутися у суботу.

Зустріч у Парижі високопосадовців України, США та Європи, запланована на суботу, 13 грудня, не відбудеться. Про це пише RMF з посиланням на джерело в Єлисейському палаці.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/perehovory-v-paryzhi-schodo-myrnoho-planu-dlya-ukrainy-skasovani-zmi/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Якщо ви очікуєте на паузу у повітряних атаках, вам варто знати про нову ініціативу Києва та Вашин...
Якщо ви очікуєте на паузу у повітряних атаках, вам варто знати про нов
Питання повернення Федорова закрите: на Банковій поставили крапку у дискусії навколо посади мініс...
Питання повернення Федорова закрите: на Банковій поставили крапку у ди
Скільки мільйонів на допомозі країні міг привласнити ексдержсекретар МЗС
Скільки мільйонів на допомозі країні міг привласнити ексдержсекретар М
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим небезпечна зброя «Бандероль»
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим неб
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогнозом щодо майбутнього президента
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогноз
«Абсолютний хаос» - в іспанську Сеуту прорвалися 49 тисяч мігрантів
«Абсолютний хаос» - в іспанську Сеуту прорвалися 49 тисяч мігрантів
Коли Росія може повторити масований удар: Жданов назвав дату і попередив про зміну тактики Путіна
Коли Росія може повторити масований удар: Жданов назвав дату і поперед
У Львові курсант врятував батька із сином з-під завалів після удару окупантів
У Львові курсант врятував батька із сином з-під завалів після удару ок
Михайло Федоров пояснив справжні причини свого звільнення з посади міністра
Михайло Федоров пояснив справжні причини свого звільнення з посади мін

Як відомо, за даними ЗМІ, зустріч у столиці Франції мала бути присвячена обговоренню мирного плану для України. Окрім представників України і США, у ній планувалася участь радників з нацбезпеки із Франції, Німеччини, Великої Британії.

У п’ятницю пресслужба німецького уряду повідомила, що канцлер Фрідріх Мерц зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським у понеділок, щоб обговорити поточний стан мирних переговорів в Україні. Очікується, що до переговорів долучаться європейські лідери та представники Європейського Союзу та НАТО.

Зустріч у Парижі: що відомо

Як повідомляв раніше УНІАН, у суботу, 13 грудня, в Парижі США, Україна та країни Євросоюзу мали обговорити “мирний план” Трампа. Як повідомляли ЗМІ, Україну, Німеччину, Францію та Велику Британію мали представляти їхні радники з нацбезпеки, проте невідомо було, хто представлятиме США. Участь держсекретаря Марко Рубіо, який одночасно є радником Трампа з нацбезпеки, залишалася під питанням.

Напередодні Трамп підтверджував суботню зустріч у Європі, водночас участь у ній США, з його слів, була сумнівною. “Ми приїдемо, якщо буде реальний шанс. Ми не хочемо марнувати час. Ми хочемо, щоб це владналося, щоб зберегти багато життів”, – сказав очільник Білого дому.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись