На окупованій Луганщині армія Путіна підірвала автобус із цивільними – 5 загиблих

На окупованій Луганщині армія Путіна підірвала автобус із цивільними – 5 загиблих

У Кіровську в глибокому тилу окупаційної армії РФ на російській міні підірвався автобус із мирними громадянами.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/na-okupovaniy-luhanschyni-armiya-putina-pidirvala-avtobus-iz-tsyvilnymy-5-zahyblyh/
© Сила Слова

В окупованій частині Луганщини сьогодні, 6 березня, сталася трагедія. Автобус із цивільними підірвався на російській міні. Загинули люди.

Про подію повідомили пропагандистські ресурси РФ. Вже з'явилися перші кадри з місця підриву, повідомляє Діалог.UA.

Біда трапилася біля містечка Голубівка, яке росіяни називають Кіровськом. 8 людей їхали на цвинтар на похорон, коли пролунав вибух. Внаслідок детонації від автобуса мало що залишилося, особливо сильно постраждала його передня частина.

За останніми даними, внаслідок підриву померло п'ять осіб, включаючи водія. Четверо з них загинули на місці, отримавши несумісні із життям травми. Ще одна жертва померла у лікарні.

Відомо, що усі жертви були працівниками місцевого комбінату комунальних послуг.

Про стан трьох інформації, що вижили, немає. Відомо лише те, що всі вони госпіталізовані.

Зазначимо, що Голубівку окуповано росіянами з 2014 року. Це глибокий тил російської армії. Місто знаходиться приблизно за 40 км від лінії фронту, тобто Сили оборони України не причетні до трагедії.

Очевидно, автобус підірвався на російській міні, яку ЗС РФ, порушуючи всі норми і правила, встановили біля населеного пункту. Цим росіяни вкотре наразили на небезпеку життя і здоров'я цивільного населення.

Рейтинг статті