Молодці! В Італії n1дnалuлu віллу російського nр0nагандuста Соловйова

Молодці! В Італії n1дnалuлu віллу російського nр0nагандuста Соловйова Різне

В Італії невідомі підпалили віллу на озері Комо, яка належить російському пропагандистові Володимиру Соловйову. Правоохоронці виявили на місці події покришки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на газету La Repubblica.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/molodtsi-v-italiyi-n1dnalulu-villu-rosijskogo-nr0nagandusta-solovjova/
© Сила Слова

За даними видання, спроба підпалу вілли Ловено в місті Менаджо сталася вранці в середу. Про загоряння повідомили перехожі. Прибулі пожежники швидко загасили вогонь.

Як зазначив мер Менаджо Мікеле Спаджарі, зараз двоповерхова вілла пустує, оскільки знаходиться під арештом, після введення санкцій проти Соловйова.

За словами мера, вілла серйозно не постраждала. Прибулі на місце правоохоронці виявили покришки. Прокуратура почала розслідування інциденту.

Рейтинг статті