“Мені й він сам не дуже подобається…”: Трамп заявив, що не обговорював із Путіним операцію проти Мадуро

“Мені й він сам не дуже подобається…”: Трамп заявив, що не обговорював із Путіним операцію проти Мадуро

Президент США Дональд Трамп заявив, що не обговорював з російським диктатором Володимиром Путіним вивезеного сьогодні з Венесуели президента Ніколаса Мадуро, та зазначив, що «не в захваті» від російського диктатора, бо той вбиває забагато людей, передають Патріоти України.

Під час пресконференції 3 січня, присвяченій операції у Венесуелі, відповідаючи на запитання журналістів, чи під час останньої телефонної розмови з Путіним обговорювалося питання Ніколаса Мадуро, Трамп зазначив: «Ми ніколи не говорили про лідера Ніколаса Мадуро».

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/meni-y-vin-sam-ne-duzhe-podobaetsya-tramp-zayavyv-scho-ne-obhovoryuvav-iz-putinym-operatsiyu-proty-maduro/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Майбутня зима в Україні: до яких викликів готуватися вже зараз
Майбутня зима в Україні: до яких викликів готуватися вже зараз
5,7 балів магнітної бурі: як сонячна активність вплине на самопочуття українців
5,7 балів магнітної бурі: як сонячна активність вплине на самопочуття
«Харків – перша столиця»: як народився цей міф і кому було зручно роками його підживлювати
«Харків – перша столиця»: як народився цей міф і кому було зручно рока
Hiч бyдe cтpaшнa❗️ 20:40 — Зaxoдuть ABIAЦIЯ 🚀 KУPC нa…
Hiч бyдe cтpaшнa❗️ 20:40 — Зaxoдuть ABIAЦIЯ 🚀 KУPC нa…
Володимир Зеленський та Беньямін Нетаньягу посварилися під час зустрічі на похороні сенатора Грема
Володимир Зеленський та Беньямін Нетаньягу посварилися під час зустріч
Зеленський пояснив, чому під час масованої атаки вдалося збити лише одну балістичну ракету
Зеленський пояснив, чому під час масованої атаки вдалося збити лише од
Протести у Києві: тисячі людей вимагають повернути Федорова
Протести у Києві: тисячі людей вимагають повернути Федорова
«Абсолютний хаос» - в іспанську Сеуту прорвалися 49 тисяч мігрантів
«Абсолютний хаос» - в іспанську Сеуту прорвалися 49 тисяч мігрантів
Коли Росія може повторити масований удар: Жданов назвав дату і попередив про зміну тактики Путіна
Коли Росія може повторити масований удар: Жданов назвав дату і поперед
У Львові курсант врятував батька із сином з-під завалів після удару окупантів
У Львові курсант врятував батька із сином з-під завалів після удару ок

У відповідь на наступне питання журналіста про те, чи злиться зараз президент США на Путіна, він заявив: «Я маю на увазі, що я не в захваті від Путіна. Я не в захваті від Путіна. Він вбиває забагато людей».

Трамп зауважив, що думав, що «найлегшим буде випадок (припинення війни — ред.) між Росією та Україною». «Це не так, і вони обидва зробили досить погані речі. Послухайте, це війна Байдена. Це не моя війна, але я хочу зупинити (забирання — ред.) життя. Ви бачили, що минулого місяця загинуло 30 тис здебільшого солдатів? Я хочу це зупинити… Якщо я можу зупинити цю війну та зупинити (вбивства — ред.) 30 тис молодих людей, на додаток до того факту, що людей вбивають у Києві, людей вбивають і в інших містах в набагато меншій кількісті, але їх вбивають жорстоко. Тож я цим не задоволений. Я думав, що це буде те, що можна буде вирішити», — додав президент США.

Він висловив надію, що прогрес у врегулюванні війни, яку веде Росія проти України, буде досягнутий.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись