“Хвіртку своїм ключем відмикала”: Гринчук могла ночувати в міністра юстиції Галущенка, причому не один раз – ЗМІ

“Хвіртку своїм ключем відмикала”: Гринчук могла ночувати в міністра юстиції Галущенка, причому не один раз – ЗМІ

САП висунула певні докази під час засідання ВАКС 12 листопада. Сама міністерка вже відреагувала на заяви в коментарі “Слідство.Інфо”, передають Патріоти України.

Прокурор САП представив на засідання ВАКС протоколи візуального спостереження. Вони нібито свідчать, що міністерка енергетики Світлана Гринчук щонайменше тричі ночувала у міністра юстиції Германа Галущенка.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/hvirtku-svoim-klyuchem-vidmykala-hrynchuk-mohla-nochuvaty-v-ministra-yustytsii-haluschenka-prychomu-ne-odyn-raz-zmi/
© Сила Слова

За даними слідства, такі дії зафіксували 23 – 24 та 28 липня, а також 11 – 13 серпня 2025 року. Тоді Гринчук обіймала посаду міністра екології, а Галущенко – міністра енергетики.

Прокурор зазначив, що посадовиця “хвіртку своїм ключем відмикала”. Журналісти “Слідство.Інфо” звернулися до Гринчук із запитанням про нові обставини. Міністерка відповіла, що “нічого про це не чула”, кинула слухавку, і більше не відповідала на дзвінки.

24tv.ua

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись