Вночі Сили оборони України завдали удару по нафтопереробному заводу в Краснодарському краї, пожежу гасять і досі.
У ніч проти 6 липня Україна масовано атакувала російські нафтові об’єкти в Краснодарському краї. Під ударом опинився і нафтопереробний завод (НПЗ) у станиці Павловська. Його не вдається загасити досі.
Пожежник, який бере участь у гасінні НПЗ, зняв наслідки удару на відео. Воно доступне на Telegram-каналі “Україна 365”.
Росіянин зняв на відео найсильнішу пожежу на НПЗ. Він визнав, що загасити об’єкт швидко не вдасться.
“Коротше, хлопці, тут повна ж**а! Сигнал тривожний надійшов о 03:20 (ночі 6 липня – ред.), що на Павловській горить нафтобаза. Приїхали о 04:00 ранку, з 04:30 гасимо. Не можемо ніяк загасити. 51-а, 34-а, місцева, наш пожежний поїзд – толку ніякого немає. Начебто б згасло все, а потім бахнуло так, що мама не журись. І коли все це закінчиться, ніхто не знає… Вже сил немає… У цій амуніції, б**н. Мокрі як н***! Боягузи хоч викручуй“, – розповів росіянин.
Зазначимо, що, за даними російських пропагандистів, під час удару загинув охоронець НПЗ від зупинки серця. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.
Оперативний штаб Краснодарського краю вранці заявив, що атаку дронів нібито було перехоплено російською ППО.
“Атаку безпілотників відбито у станиці Павловській. Після падіння фрагментів БПЛА на нафтобазі сталося загоряння резервуарів зберігання палива“, – йшлося у повідомленні державного відомства.
Повідомили росіяни також про спалах паливного резервуару в станиці Ленінградській.