Зеленський: “у Стамбулі зухвалі люди поводилися трохи скромніше”

Зеленський: “у Стамбулі зухвалі люди поводилися трохи скромніше” Різне

Володимир Зеленський оригінально охарактеризував поведінку російської делегації на зустрічі з українськими дипломатами в Стамбулі.

У ході онлайн зустрічі з журналістами глава держави звернув увагу, що розлюченість окремих представників країни-агресора через розгром стратегічної авіації напередодні нікого не цікавить.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/zelenskyy-u-stambuli-zuhvali-lyudy-povodylysya-trohy-skromnishe/
© Сила Слова

«Поводилася делегація, як мені сказали, спокійніше трохи, ніж було, але, нахабство, знаєте, – воно вже яке є, то воно таке і є. Нахабні люди поводилися трохи скромніше», — зазначив Зеленський.

Також президент недвозначно натякнув, що, можливо, після ще кількох «заходів» росіяни почнуть поводитися ще стриманіше й «як люди».

Нагадаємо, у переданому РФ на переговорах меморандумі пропонується для врегулювання війни передати Росії всі 4 анексовані області України, відмовитися від НАТО, скоротити чисельність та технічний парк ЗСУ та Нацгвардії, провести «денацифікацію», а також зробити російську мову офіційною та відродити діяльність української філії РПЦ.

Рейтинг статті