Затримано охоронця російської в’язниці у Херсоні, де тримали активістів опору, – СБУ

Затримано охоронця російської в’язниці у Херсоні, де тримали активістів опору, – СБУ Блоги

СБУ та ДБР затримали молодшого інспектора Херсонського СІЗО, який співпрацював з агресорами РФ під час окупації міста.

Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань затримали ще одного зрадника, який співпрацював з Росією під час окупації Херсона. Він був охоронцем російської катувальні, облаштованою у захопленому СІЗО. повідомляє прес-служба СБУ у Telegram.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/zatrymano-ohorontsya-rosiyskoi-v-yaznytsi-u-hersoni-de-trymaly-aktyvistiv-oporu-sbu/
© Сила Слова

Затриманим виявився молодший інспектор Херсонського слідчого ізолятора, який на ранніх етапах повномасштабної війни перейшов на бік ворога. В результаті він був призначений охоронцем у в’язницю, яку агресори облаштували у будівлі захопленого СІЗО.

На своїй “посаді” він контролював камери, в які окупанти масово саджали місцевих жителів, особливо тих, хто був пов’язаний з рухом опору на Півдні України. Більше того, фігурант активно агітував знайомих вступати до лав окупаційної адміністрації, обіцяючи їм зарплату в рублях та лояльність з боку агресора.

Під час обшуку він мав вилучено мобільний телефон, де містилися докази його злочинної діяльності.

Йому загрожує довічне висновок із конфіскацією майна. Наразі він перебуває під вартою, а справу розслідували співробітники СБУ в АР Крим та ГБР за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

Рейтинг статті