?Z-воєнкор Котенок розповів правду про “бої” “кадировських тик-токерів” проти ЗСУ в Курській області –

?Z-воєнкор Котенок розповів правду про “бої” “кадировських тик-токерів” проти ЗСУ в Курській області –

“Кадировці” одними з перших бігли з поля бою, коли ЗСУ перетнули кордон із Курською областю.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/z-voenkor-kotenok-rozpoviv-pravdu-pro-boi-kadyrovskyh-tyk-tokeriv-proty-zsu-v-kurskiy-oblasti/
© Сила Слова

Вчора, 6 серпня, українські захисники здійснили “вояж” на Курщину з території Сумщини. Українці вели бій із окупантами за підтримки бронетехніки.

Z-воєнкор Юрій Котенок на своїй сторінці в соцмережі підтвердив той факт, що “кадировці” не брали участі у боях, а ганебно бігли. На це пост звернув особливу увагу Денис Казанський.

Також він пише, що прорив був здійснений із трьох напрямків. Нібито ЗСУ зазнали “великих втрат”, але не відмовилися від початкового плану.

Визнав Котеня і той факт, що ЗСУ збили гелікоптер “Ка-52”, а також і те, що в полон до українських захисників потрапило від 7 до 10 військовослужбовців РФ.

ЗСУ активно застосовують не лише безпілотники, а й артилерію. У деяких місцях українським захисникам вдалося просунутися углиб Курської області на 6 км.

Кошеня впевнене, що ЗСУ хочуть вийти на лінію Рильськ – Суджа, тим самим закріпивши за собою плацдарм на території РФ.

У цій військовій операції, за словами російського військора, задіяні підрозділи групи “Північ”.

Він також не виключає, що сьогодні кинуться у бій сили другого ешелону.

Кошеня зізналося, що кордон прикривають підрозділи ЗС РФ, які складаються з солдатів-строковиків. “Кадировці” тримаються від поля бою якнайдалі, щоб не потрапити в полон або не вирушити на концерт до Кобзона.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись