Місцева влада та Міноборони РФ дають різні версії про бої на території Курської області – ISW

Місцева влада та Міноборони РФ дають різні версії про бої на території Курської області – ISW

Російські джерела стверджують, що 6 серпня українські сили провели низку транскордонних рейдів до Курської області.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/mistseva-vlada-ta-minoborony-rf-dayut-rizni-versii-pro-boi-na-terytorii-kurskoi-oblasti-isw/
© Сила Слова

У МО РФ заявили, що напередодні прикордонники, ФСБ та ЗС РФ зуміли відобразити кілька рейдів з боку України у Курській області. Бої сталися на лінії Миколаєво-Дар’їно та Олешня.

Напередодні в Мережі з’явилися кадри з геолокацією з покинутою бронетехнікою за 7 км від кордону на захід від Любимівки. Аналітики з Інститут вивчення війни не можуть підтвердити, чия це бронетехніка.

Російські воїнкори стверджують, що ЗСУ атакували Курську область з двох напрямків: з КПП Суджа та у напрямку Миколаєво-Дар’їно.

У МО РФ заявили, що для боїв було підтягнуто резервістів, а також “кадировців”.

Увечері в прес-службі МО РФ прозвітували про 16 знищених бронемашин ЗСУ, а також про удари по позиціях українських захисників у Сумській області.

В. о. губернатора Курської області Олексій Смирнов заявив, що бойові дії йдуть у прикордонних районах Коренівського та Суджанського районів, хоча у МО РФ такої інформації не давали.

У Києві поки що не коментували вчорашні рейди на кордоні з Курщиною. Z-канали пишуть, що у рейді беруть участь не лише ЗСУ, а й російські добровольці з РДК.

Ресурс New Voice of Ukraine, з посиланням на ГУР МО України, повідомив, що сили РДК не беруть участі у цьому рейді.

Російські воїнкори заявили, що насправді це не так рейди, як “медійний трюк”, щоб відвернути увагу від подій на фронті.

Z-паблік не сумнівається, що такі рейди відбуватимуться і в майбутньому, щоб відволікти частину військ РФ з території Харківщини, де точаться бої в районі Вовчанська.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись