У Києві тимчасово обмежили централізоване постачання гарячої води в частині житлових будинків через складну енергетичну ситуацію після масованих атак РФ, передають Патріоти України з посиланням на КМДА.
У КМДА зазначили, що обмеження є вимушеним заходом для якнайшвидшого відновлення теплопостачання. Вивільнену теплову потужність спрямовують саме на запуск і стабілізацію системи опалення, адже за низьких температур повторний запуск є технічно складним процесом.
Особливо складною залишається ситуація в окремих будинках Деснянського району, де систему теплопостачання доводиться запускати вже втретє. У таких умовах збереження тепла в оселях є пріоритетом.
У міській адміністрації наголосили, що обмеження гарячого водопостачання стосується не всього житлового фонду столиці, а лише тих будинків, де це необхідно з технічних причин. “Це вимушений і тимчасовий крок, необхідний для ліквідації наслідків ворожих атак, відновлення тепла в оселях і подальшої стабілізації роботи енергосистеми”, – заявляють в КМДА.
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину









