Кримські партизани показали важливий для авіації РФ завод у Тюмені, знищення якого може опустити окупантів на землю остаточно.
7 липня партизани руху “Атеш” показали нову мету для Збройних сил України – завод “Тюменські моторобудівники” у Тюмені, на якому збирають двигуни для військових гелікоптерів, літаків, винищувачів, бомбардувальників та транспортних літаків.
У Telegram-каналі “Атешопублікували фото підприємства, вказавши координати: 57.15012, 65.46873.
Партизани вказали, що на заводі намагаються випускати газотурбінні двигуни для вищезгаданого переліку авіації, сподіваючись замінити західні аналоги.
Країна-окупант на постійній основі має проблеми з авіадвигунами, на їх літаках і вертольотах просто небезпечно літати.
10 квітня повідомлялося, що у Криму російська ППО збила власний корабельний багатоцільовий гелікоптер “Ка-27”.
Того ж дня на півострові через несправність впав ще один гелікоптер “Мі-24”.