В останні місяці Сили оборони значно наростили темпи знищення ворожої артилерії.
Артилерія займає центральне місце у російській тактиці ведення війни, і ЗСУ, ймовірно, змогли знайти їй протидію.
В останні місяці темпи знищення ворожої артилерії значно зросли, що може стати переломним моментом у війнійдеться у матеріалі Forbes.
Видання наводить думку аналітиків, які називають сухопутні війська РФ артилерійською армією, ворог використовує артилерію як основну форму смертоносності як у глибоких, так і ближніх боях. Наступаючи на міста, РФ дорівнює із землею квартал за кварталом за допомогою артилерії, відмовляючись від вуличних боїв, що вимагають добре підготовленої піхоти.
За весь час повномасштабного російського вторгнення РФ мала переваги і за кількістю гаубиць, і за кількістю артилерійських пострілів.
Ситуація на фронті могла б кардинально змінитись, якби ЗСУ легко знаходили та знищували російську артилерію, і є підстави вважати, що це почалося.
Якщо у травні минулого року, за даними Міноборони України, кількість знищених російських артилерійських знарядь становила 553 одиниці, то у травні поточного року ця цифра зросла до 1160 одиниць, а в червні рекорд знову побили: 1460 знищених гаубиць. Станом на середину липня кількість знищених ворожих знарядь складає 769 одиниць..
Оглядачі зазначають: зростання темпу російських втрат може пояснюватись створенням Україною аналога російського дрону-камікадзе “Ланцет”. Про появу такого безпілотника Київ заявляв навесні. Якщо вдалося запустити масштабне виробництво, то це може поставити хрест на російській артилерії.підкреслює видання.
Журналісти також зазначили, що в РФ стрімко скорочуються запаси радянського озброєння, вже до кінця цього року росіяни можуть перейти на оборону.
Що ви думаєте про цю новину?
Обговорити у Facebook









