Угорський уряд не має наміру видавати чоловіків Україні – заява віце-прем’єра Шем’єна Жольта

Угорський уряд не має наміру видавати чоловіків Україні – заява віце-прем’єра Шем’єна Жольта

Угорський уряд ухвалив рішення не видавати українських чоловіків-біженців, повідомив віце-прем’єр Шем’єн Жольт.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/uhorskyy-uryad-ne-mae-namiru-vydavaty-cholovikiv-ukraini-zayava-vitse-prem-era-shem-ena-zholta/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим небезпечна зброя «Бандероль»
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим неб
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогнозом щодо майбутнього президента
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогноз
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й десятки авто — всі деталі ...
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї Януковича в Росії
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї
У Львові курсант врятував батька із сином з-під завалів після удару окупантів
У Львові курсант врятував батька із сином з-під завалів після удару ок
Михайло Федоров пояснив справжні причини свого звільнення з посади міністра
Михайло Федоров пояснив справжні причини свого звільнення з посади мін
«Головне — щира готовність» — кого заборонено брати в куми та які обов'язки хрещених
«Головне — щира готовність» — кого заборонено брати в куми та які обов
«Ми попадали, я накрила дитину»: спогади львів'ян про нічну атаку та пошуки рідних під завалами
«Ми попадали, я накрила дитину»: спогади львів'ян про нічну атаку та п
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 10 електропідстанцій окупантів
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 1

Угорський уряд ухвалив рішення не видавати українських чоловіків-біженців призовного віку, повідомив віце-прем’єр Шем’єн Жольт.

На фоні звернень преси віце-прем’єр Угорщини Шем’єн Жольт заявивщо угорська влада не має наміру видавати біженців з України незалежно від їх статусу у військовій службі, посилаючись на основні гуманітарні принципи.

У своєму останньому зверненні до медіа віце-прем’єр наголосив на небажанні Угорщини співпрацювати з Україною у питанні екстрадиції біженців, які шукають притулку в країні. Він уточнив, що угорський уряд не враховуватиме думку української влади щодо військового обов’язку цих осіб і не допустить їх повернення до умов, що загрожують життю.

Ця заява послідувала за новинами про те, що Андрій Єрмак, голова адміністрації президента України, веде переговори про повернення призовників із країн Євросоюзу. У відповідь на ці новини Жольт підтвердив, що всі українські біженці перебувають під захистом в Угорщині та можуть розраховувати на всебічну підтримку незалежно від їхньої етнічної приналежності.

Він також зазначив, що для угорців із Закарпаття це питання національного боргу, а для українців – питання гуманітарної та правової очевидності, оскільки не можна видавати людей, чиє життя може опинитися під загрозою.

“Українці прагнуть їхньої екстрадиції, щоб відправити їх на війну, на передову, де люди гинуть, тому ті, хто прибув до нас з України, перебувають у безпеці, і ми не збираємося їх видавати!” – запевнив віце-прем’єр.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись