В Україні переможе на війні той, хто першим мобілізується, вважають експерти із Франції.
З початку 2024 року противник активізувався на полі бою після того, як Захід перестав активно надавати військову допомогу Україні. Спочатку армія Путіна захопила Авдіївку, а тепер веде бої за Годинник Яр.
На початку поточного тижня президент України заявив, що якщо США не допоможуть, Україна програє війну, інформує ресурс. Le Figaro.
Командувач американськими військами у Європі Каволі заявив, що зараз співвідношення артилерії на полі бою 5 до 1 на користь РФ. За кілька місяців таке співвідношення буде 10 до 1 снаряду, якщо США не допоможуть Києву.
Генерал Шиль заявляв, що ЗСУ дуже добре обороняються, але за умови наявності боєприпасів та зброї. Однак через відсутність ППО ворожа авіація дедалі частіше активує на лінії фронту, особливо в районі Часового Яру.
Зеленський не раз говорив про те, що у 2024 році Україні необхідно просто витримати атаки з боку ЗС РФ, а вже через рік можна думати про новий контрнаступ за умови допомоги із боку Заходу.
Щоб протриматись на полі бою, Україні необхідно переглянути методи свого підходу до війни. Необхідно постійно атакувати тактичні та стратегічні цілі ворога, які в той чи інший спосіб можуть вплинути на перебіг самої війни. До такого способу ведення війни Київ закликає Білий дім через Ллойда Остіна.
При цьому ЗСУ катастрофічно не вистачає бійців. Напередодні генерал Содол заявив, що наразі співвідношення сил на полі бою 1 до 7-10 на користь РФ. Більше того, середній вік українського захисника – 40 років.
У Франції впевнені, що на полі бою в Україні переможе той, хто першим мобілізується. Однак ні Київ, ні Москва не хочуть робити рішучого кроку в цьому напрямку. Українці вже втомилися від війни, яка здається їм безнадійною. У РФ Кремль не хоче йти на ще один непопулярний крок та оголошувати другу хвилю мобілізації.