У Державній прикордонній службі України пояснили, чому щодня їм доводиться відмовляти у виїзді за кордон 120-150 українцям.
Так, за словами представника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка, які він озвучив у ефірі національного телемарафону сьогодні вранці, 5 травня, наші співвітчизники щодня у вищезгаданій кількості отримують відмови у виїзді за територію Української держави через те, що деякі з них просто не мають документів, необхідних для цього. Також є й певна кількість таких співгромадян, яким відмовляють на кордоні у виїзді через те, що вони взагалі не підпадають у категорію пропуску.
Зокрема, Демченко зазначив, що щодня представникам ДПСУ на кордоні України доводиться відмовляти у виїзді за межі української території приблизно 120 – 150 громадянам. Це відбувається або через те, що вони не підпадають у категорію пропуску, або не мають із собою необхідних документів, які дозволяють людині залишити територію Української держави.
Також представник Держприкордонслужби додав, що приблизно за тиждень до Великодня на західному кордоні спостерігалося збільшення пасажиропотоку. Здебільшого це були громадяни України, які приїжджали до рідної країни перед святом.
Демченко також додав, що після того, як набуде чинності новий закон про мобілізацію, а це відбудеться вісімнадцятого травня, у правилах виїзду можуть з’явитися певні зміни. Але кардинальними вони точно не будуть.
Згідно із заявою представника ДПСУ, внаслідок нового закону про мобілізацію будуть деякі зміни у статті щодо тих громадян, які матимуть відстрочку. Як наслідок, слід очікувати, що будуть зміни і в правилах перетину кордону, які має розглянути та затвердити уряд.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину