«Це від сатани»: відомий священник виступив із жорсткою заявою щодо популярного свята

«Це від сатани»: відомий священник виступив із жорсткою заявою щодо популярного свята

📌 Коротко про головне:

  • Священник Олексій Філюк назвав святкування Івана Купала язичницькими традиціями та «від сатани».
  • Церква не визнає свята Івана Купала, натомість вшановує пам’ять Івана Хрестителя.
  • Вірянам радять присвятити цей день молитві, а не народним розвагам чи ворожінням.

Популярний у соцмережах священник-блогер Олексій Філюк закликав українців категорично відмовитися від святкування Івана Купала, назвавши народні традиції язичницькими та «від сатани».

Популярний у соцмережах священник-блогер з Тернопільщини Олексій Філюк пояснив, чи варто християнам святкувати Івана Купала.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/svyashchennyk-oleksii-fyliuk/
© Сила Слова

священник Олексій Філюк
Фото: Pixabay

Про це панотець розповів у своєму Іnstagram.

Він зазначив, що для церкви свята під назвою «Купала» немає.

«Такого свята немає. Якого Купала? То язичницьке, то від сатани якесь. Нема свята Івана Купала. Є день пам’яті Івана Хрестителя, але нічого спільного з Івана Купала воно не має. Християни не мають ніякого Івана Купала, а тому святкувати його не можна», — різко заявив Олексій Філюк.

Священник вважає, що для православних християн цей день має бути часом молитви та вшанування пам’яті божого пророка, а не розваг із зануренням у воду чи пусканням вінків.

«Будь ласка, божого пророка шануйте, згадуйте його пам’ять, хай Бог дає всім здоров’я і мудрості, щоби не бути язичниками», — підсумував він.

Раніше ми писали, чому Івана Купала тепер уже не святкують у липні.

Рейтинг статті