Російські військові обстріляли Харків із тактикою “подвійних” ударів: з’явилися фото з місця прильотів –

Російські військові обстріляли Харків із тактикою “подвійних” ударів: з’явилися фото з місця прильотів –

Після атаки окупантів РФ відомо про три місця влучення по українському обласному центру: житловий будинок, магазин та швейний цех.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/rosiyski-viyskovi-obstrilyaly-harkiv-iz-taktykoyu-podviynyh-udariv-z-yavylysya-foto-z-mistsya-prylotiv/
© Сила Слова

У ніч, на п’ятницю, 31 травня, загарбники з країни-агресора Російської Федерації вкотре обстріляли прифронтовий Харків, цього разу застосовуючи тактику “подвійних” ударів ракетами “С-300”.Суспільне”.

Повідомляється, що військові Росії завдали кількох ударів по Новобаварському району Харкова. Прильоти російських ракет припали на п’ятиповерховий житловий будинок, магазин, розташований у триповерховому будинку, а також швейний цех.

В результаті як мінімум 3 особи загинули та 16 поранені. Серед загиблих – охоронець цеху, який під час ракетної атаки перебував на вулиці. Також стало відомо, що серед поранених – неповнолітні хлопчик та дівчинка (їм по 12 років).

Крім того, дістав поранення співробітник швидкої допомоги.

Видання “Суспільне” опублікувало кілька знімків наслідків російських ударів по Харкову.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Як раніше ми писали, момент удару авіабомби РФ по “Епіцентру” потрапив на відео: будинок за секунди охопив вогонь.

Одним із ключових ресурсів, які надають інформацію про останні новини України та події в країні, є Діалог.UA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись