Нова заява зі США: чому Росія насправді програє війну

Нова заява зі США: чому Росія насправді програє війну

📌 Коротко про головне:

  • Конгресмен Дон Бейкон заявив про поразку Росії на військовому та економічному фронтах.
  • Єдиною тактикою Кремля через безсилля на фронті стали масовані обстріли цивільних міст.
  • Вашингтон має надати Україні більше засобів ППО для остаточної перемоги над диктатурою.

Конгресмен-республіканець Дон Бейкон впевнений, що Росія зазнає поразки не тільки на полі бою, а й в економіці, тому єдиною тактикою Кремля стали масовані удари по українських містах.

 

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/rosiya-prograye-viynu/
© Сила Слова

Конгресмен-республіканець Дон Бейкон заявив, що РФ програє війну проти України як на військовому, так і на економічному фронті. За його словами, російські війська не досягають успіхів на фронті, тому Кремль робить ставку на терор цивільного населення.

Об этом он сказал в эфире телеканала CNN.

“Росія програє цю війну, вони програють війну на фронті, вони програють війну в економіці. Все, що можуть росіяни, – це бомбити міста. Вони намагаються змусити Україну здатися бомбардуваннями і залякати цивільне населення, і це їхня єдина тактика на цей момент”, – наголосив конгресмен.

Бейкон у цьому контексті також розкритикував політику адміністрації президента Сполучених Штатів Дональда Трампа. Він зазначив, що неодноразово висловлював зауваження як нинішній, так і попередній адміністраціям, проте вважає, що Вашингтон має зайняти рішучішу позицію.

“Ми повинні набагато чіткіше стояти на боці України, допомагати їй засобами протиповітряної та протиракетної оборони і допомогти пройти через це”, – сказав він.

Конгресмен додав, що рішення Вашингтона, які ухвалюються просто зараз, стануть важливою частиною історії. І поточна політика Білого дому ставить під сумнів, що США залишаться на боці добра.

“Зараз пишеться історія про те, на чиєму ми боці: свободи чи диктатора в Росії. І це виглядатиме погано в підручниках історії XXI століття, якщо ми не зробимо більше, щоб допомогти Україні перемогти”, – заявив Бейкон.

Рейтинг статті