Дипломатичне представництво Казахстану в Україні рекомендує своїм громадянам виїхати з Одеської та Харківської областей.
На тлі постійних обстрілів російською армією Одеської та Харківської областей громадянам Казахстану рекомендують залишити ці регіони у зв’язку з напруженістю і нестабільністю ситуації, що зростає.
Таке звернення розміщено на сайті посольства центральноазіатської республіки в Україні
У ньому також рекомендується громадянам Казахстану виїхати з України до Молдови чи Польщі, а там пересісти на літак для перельоту на батьківщину чи інші країни. У посольстві нагадали, що для в’їзду до Польщі потрібна віза, а щоб потрапити до Молдови вона не потрібна. Також дипломати просять казахстанців серйозно ставитися до повітряних тривог в Україні та переходити до бомбосховища. Про небезпеку перебування в інших регіонах України, які також зазнають обстрілів, у повідомленні не йдеться.
Зазначимо також, що посольства інших країн подібних звернень для своїх громадян не публікували.