“Основне поки не почалося”, – екс-командир “Азова” про спробу ЗС РФ прорватися під Харків –

“Основне поки не почалося”, – екс-командир “Азова” про спробу ЗС РФ прорватися під Харків –

Сьогоднішні бої у прикордонні Харківської області – ще не основні події, попередив Максим Жорін.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/osnovne-poky-ne-pochalosya-eks-komandyr-azova-pro-sprobu-zs-rf-prorvatysya-pid-harkiv/
© Сила Слова

▶ Відео за темою
Мокрини: чому дощ 19 липня віщують багатий урожай і як привернути удачу

Ситуація у прикордонні Харківської області, де армія РФ фактично відкрила новий фронт, не є критичною. Росіяни поки що не задіяли основні сили.

Про це повідомив увечері 10 травня замкомандира 3-ї штурмової бригади ЗСУ майор Максим Жорін під позивним “Мосе”.

Військовий запевнив, що про плани армії РФ на Харківському напрямку Україні було відомо. До жорсткої зустрічі окупанта ЗСУ активно готувалися.

Це є абсолютно прогнозована для української армії історія. Поки що нічого критичного не почалося“, – розповів Жорін.

Водночас він попередив, що основні бойові дії ще попереду.

Поки що це більше схоже на промацування нашої лінії оборони. Свої основні сили противник ще не задіяв“, – розповів замкомандира.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Голова Центру протидії дезінформації в Раді безпеки України лейтенант Андрій Коваленко, зі свого боку, відзначивщо масштабних операцій ворога на Харківщині та інших нових напрямках не очікується

Росіяни мають ресурси для подальшої активізації у прикордонні Півночі, Харківщини, Сумщини. Але немає сил наступати на Харків та Суми“, – запевнив військовий.

Довідка

У ніч проти 10 травня армія РФ вторглася через кордон на північ Харківської області. Попередньо росіяни змогли прорватися у чотири прикордонні села. На низці ділянок ворог був вибитий назад на свою територію. Дуже важкі бої продовжуються.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись