Норвегія допоможе зміцнити українську ППО: придбає ракети для Patriot

Норвегія допоможе зміцнити українську ППО: придбає ракети для Patriot

Осло виділяє 240 мільйонів євро для посилення української протиповітряної оборони, більш як половина цієї суми витратять на придбання ракет для ЗРК Patriot.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/norvehiya-dopomozhe-zmitsnyty-ukrainsku-ppo-prydbae-rakety-dlya-patriot/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РСЗВ "Сарма"
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РС
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поранені люди, є зниклі безвісти ...
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поране
Частина українців має пройти повірку лічильників: без цього суми в платіжках за комуналку можуть ...
Частина українців має пройти повірку лічильників: без цього суми в пла
Новий головком ЗСУ: західні ЗМІ розкрили реальну реакцію військових на призначення
Новий головком ЗСУ: західні ЗМІ розкрили реальну реакцію військових на
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 10 електропідстанцій окупантів
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 1
Скандал сколихнув мережу! 😱 Дружина Володимира Остапчука Катерина публічно посварилася з блогером...
Скандал сколихнув мережу! 😱 Дружина Володимира Остапчука Катерина публ
Понад 600 підписів за добу: українці вимагають змінити правила мобілізації
Понад 600 підписів за добу: українці вимагають змінити правила мобіліз
Якщо ви очікуєте на паузу у повітряних атаках, вам варто знати про нову ініціативу Києва та Вашин...
Якщо ви очікуєте на паузу у повітряних атаках, вам варто знати про нов
Питання повернення Федорова закрите: на Банковій поставили крапку у дискусії навколо посади мініс...
Питання повернення Федорова закрите: на Банковій поставили крапку у ди
Скільки мільйонів на допомозі країні міг привласнити ексдержсекретар МЗС
Скільки мільйонів на допомозі країні міг привласнити ексдержсекретар М

Норвегія продовжує підтримку Києва у його протистоянні невиправданою російською агресією. Осло виділить 240 мільйонів євро на посилення української ППО для захисту українських міст від безперервних ракетних та дронових атак.

Як йдеться у заяві МЗС Норвегії, розміщеній у мережі Х (Twitter), скандинавська держава приєднується до ініціативи Німеччини, Данії та Нідерландів, які мають намір закупити для України чергову систему Patriot. 125 мільйонів євро із 240, які виділяє Осло, будуть спрямовані на закупівлю 100 ракет для цієї сучасної ЗРК.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Також ми повідомляли, що в ніч проти 12 червня українська протиповітряна оборона відпрацювала на “відмінно”.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись