‚Система ППО Patriot і не тільки: у Пентагоні готові анонсувати перший пакет допомоги Україні – Politico

‚Система ППО Patriot і не тільки: у Пентагоні готові анонсувати перший пакет допомоги Україні – Politico

Сьогодні США мають оголосити про перший пакет військової допомоги Україні на суму 6 млрд доларів.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/systema-ppo-patriot-i-ne-tilky-u-pentahoni-hotovi-anonsuvaty-pershyy-paket-dopomohy-ukraini-politico/
© Сила Слова

У п’ятницю, 26 квітня, у Вашингтоні мають анонсувати перший пакет допомоги у 2024 році після того, як законодавці затвердили законопроект щодо України, виділивши 61 млрд доларів.

Американські чиновники, близькі до Пентагону, заявили, що до цього пакету увійде і система ППО Patriot, інформує ресурс. Politico.

Також це будуть артилерійські снаряди, засоби боротьби з дронами, самі дрони, а також ракети класу “повітря – повітря” для літаків.

Боєприпаси для ЗРК можуть потрапити до України не так швидко, як того хотілося, бо гроші на них виділяють у рамках Ініціативи сприяння безпеці України. Насправді Вашингтон братиме ці ракети не зі своїх запасів, а замовлятиме на заводі нові.

Глава Пентагону повинен буде оголосити про новий пакет допомоги вже сьогодні в режимі онлайн на зустрічі, де буде присутні близько 50 країн, які допомагатимуть Україні.

Начальник відділу закупівель МО США Лаплант заявив, що в РФ заводи працюватимуть цілодобово по три зміни. Щорічно Кремль витрачає на оборонну промисловість від 6 до 7% ВВП, а США – 3,2%.

Наразі на кожні 10 пострілів з артилерії ЗСУ відповідають ворогові лише одним.

Також стало відомо, що Білий дім дасть добро застосовувати ATACMS і на всій території Кримського півострова.

Рейтинг статті