На Одещині ввели надзвичайну ситуацію державного рівня після масованого обстрілу енергетики

На Одещині ввели надзвичайну ситуацію державного рівня після масованого обстрілу енергетики

Надзвичайна ситуація, що виникла внаслідок масованої атаки ворога по енергетичній інфраструктурі Одещини, набула статусу надзвичайної ситуації державного рівня.

Про це повідомив глава Одеської ОВА Олег Кіпер, інформує UAINFO.org.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/na-odeschyni-vvely-nadzvychaynu-sytuatsiyu-derzhavnoho-rivnya-pislya-masovanoho-obstrilu-enerhetyky/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим небезпечна зброя «Бандероль»
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим неб
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогнозом щодо майбутнього президента
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогноз
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й десятки авто — всі деталі ...
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї Януковича в Росії
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РСЗВ "Сарма"
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РС
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поранені люди, є зниклі безвісти ...
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поране
Частина українців має пройти повірку лічильників: без цього суми в платіжках за комуналку можуть ...
Частина українців має пройти повірку лічильників: без цього суми в пла
Новий головком ЗСУ: західні ЗМІ розкрили реальну реакцію військових на призначення
Новий головком ЗСУ: західні ЗМІ розкрили реальну реакцію військових на
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 10 електропідстанцій окупантів
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 1

“Відповідне рішення ухвалено на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Одеській обласній військовій адміністрації.

Підставою стали наслідки російської атаки по об’єктах енергетики за останній час, що призвели до тривалого – понад 3 доби – порушення нормальних умов життєдіяльності понад 50 тисяч мешканців області.

Окремим рішенням комісія доручила начальникам військових адміністрацій, головам громад та органам Національної поліції провести профілактичну та роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо необхідності мінімального використання ілюмінації та декоративного освітлення з метою економії електроенергії для населення та обʼєктів критичної інфраструктури”, – зазначив Олег Кіпер.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись