Китай підніс Росії неприємний “сюрприз”: загроза від США спрацювала

Китай підніс Росії неприємний “сюрприз”: загроза від США спрацювала

Через загрозу санкцій Китай різко обвалив постачання обладнання до РФ, тиск США стає дедалі сильнішим.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/kytay-pidnis-rosii-nepryemnyy-syurpryz-zahroza-vid-ssha-spratsyuvala/
© Сила Слова

У зв’язку з погрозами отримати нові санкції від країн Заходу Китай різко скоротив прямі поставки обладнання до Росії, включаючи машини, компоненти та електричне обладнання. Це випливає з даних, опублікованих російським виданням.РБК”.

Згідно з інформацією, отриманою від митниці Китаю, у березні поточного року експорт машин, компонентів та обладнання з Китаю до Росії обвалився на 15% порівняно з аналогічним періодом минулого року, становивши $2,9 мільярда. Загальний експорт китайських товарів до Росії також знизився на 14,2% порівняно з минулим. Йдеться про найважливіший для Росії профіль експорту, оскільки промислове обладнання на Заході Москва більше купувати не може.

Аналітики зазначають, що частка Росії у китайському експорті скоротилася на 25%, вказуючи на значне погіршення динаміки китайських постачань саме до Росії.

Експерти пов’язують таку поведінку Китаю із погрозами з боку Вашингтона. У грудні минулого року США оголосили про можливість запровадження вторинних санкцій проти банків та фінансових організацій, які сприяють угодам із закупівлі обладнання для військово-промислових цілей.

Ця новина викликала серйозні обговорення серед російських експертів та аналітиків, які висловлюють побоювання щодо можливих наслідків для російської економіки та її залежності від китайських постачань.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись