Хусити ударом морського дрона потопили судно з російським вугіллям

Хусити ударом морського дрона потопили судно з російським вугіллям

Торгове судно Tutor зазнало обстрілу за 120 км на південний захід від портового міста Ходейда.

Росія вкотре постраждала від єменських хуситів-бойовиків, які підтримує дружній Кремль Іран. 12 червня хусити за допомогою надводного дрона атакували у Червоному морі торгове судно Tutor під прапором Ліберії, що перевозило російське вугілля.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/husyty-udarom-morskoho-drona-potopyly-sudno-z-rosiyskym-vuhillyam/
© Сила Слова

За інформацією Управління морських торгових операцій Великобританії, балкер, що перебуває у власності Греції, потрапив під удар, коли знаходився за 120 км на південний захід від міста Ходейда. Reuters.

На допомогу атакованому судну прийшов американський ракетний крейсер Philippine Sea: екіпаж евакуювали, балкер залишили дрейфувати. Один із членів екіпажу вважається зниклим безвісти.

На сьогоднішній день є ознаки, що судно затонуло.

У Центральному командуванні ЗС США підтвердили атаку єменських бойовиків на судно Tutor. Удар морського безпілотника спричинив пошкодження машинного відділення. Крім цього, хусити випустили по балкеру кілька протикорабельних ракет, але схибили.

У квітні під удар єменських бойовиків потрапив нафтовий танкер Andromeda Star, пов’язаний із Росією. У момент атаки судно прямувало з російського Приморська до індійського Вадинара.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись