Гул сирен і вибухи: як минула «безсонна» ніч у Росії

Гул сирен і вибухи: як минула «безсонна» ніч у Росії Різне

У Росії минула ніч була надзвичайно гучною та тривожною — жителі багатьох регіонів не могли спати через безперервні сирени та гул ППО. Російське Міністерство оборони вранці відрапортувало, що сили протиповітряної оборони РФ збили за ніч 35 українських безпілотників.

Найактивнішими стали Брянська область, де збито 9 дронів, і Ростовська — 7. У Калузькій області було збито 6 дронів, а по 3 було збито над Самарською областю, Московським регіоном і Тульською областю. Також по 2 дрони збито над Білгородською областю і по одному — над Курською областю та Чорним морем.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/hul-syren-i-vybuhy-yak-mynula-bezsonna-nich-u-rosii/
© Сила Слова

Ця ніч для росіян стала черговою хвилею паніки, адже сигнал тривоги звучав майже безперервно, а вогневі рубежі ППО працювали на повну потужність. Українські безпілотники продовжують атакувати глибоко на території Росії, змушуючи ворога витрачати величезні ресурси на оборону.

Незважаючи на численні збиття, частина дронів все ж намагається прорватися, нагадуючи, що захисники України тримають небо навіть над ворожою територією.

Нагадаємо, у селищі Каменоломні Ростовської області внаслідок удару безпілотників постраждала залізнична станція, через яку Росія перевозить зброю для війни в Україні.

Рейтинг статті