Дикий попередив, коли росіяни можуть розпочати великий наступ на Україну

Дикий попередив, коли росіяни можуть розпочати великий наступ на Україну

Ветеран АТО Євген Дикий нагадав про великий мобілізаційний ресурс, який має РФ і може бути задіяний.

Щоб підготуватись до великого наступу на Україну, росіянам знадобиться час приблизно до літа, розповів Євген Дикий. При цьому військовий аналітик додав: “Те угруповання, яке воює проти нас зараз, закінчиться приблизно через два місяці. У березні або максимум квітні вони видихнуться: їхній наступальний потенціал закінчиться і без великої мобілізації в РФ вони будуть не здатні відновити навіть невеликий наступальний потенціал”.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/dykyy-poperedyv-koly-rosiyany-mozhut-rozpochaty-velykyy-nastup-na-ukrainu/
© Сила Слова

Інтерв’ю Євгена Дикого для “24 каналу” можна переглянути на YouTube.

Екс-командир роти батальйону “Айдар” озвучив свої висновки: “Для нас відкриється вікно можливостей, коли у росіян вичерпаються сили, але за двох умов. Перша умова, якщо знову приїдуть снаряди через океан і друга, якщо ми проведемо нормальну мобілізацію, тобто якщо буде кому наступати, а в арти буде чим їх прикривати. За цих двох умов ми будемо здатні навесні перейти в контрнаступ і добивати ворога. Саме така стратегія була б для нас виграшною.“.

Також Євген Дикий озвучив свій прогноз щодо термінів великого наступу РФ: “Інша справа, що нічого їм не заважає після смішного дійства, яке у них називається “виборами”, провести велику хвилю мобілізації, яку вони робили восени 2022 року”. Але якщо вони починають її буквально наступного дня після виборів, умовно 16 березня, то до появи свіжих сил на фронті це займе як мінімум чотири місяці, від чотирьох до шести. Отже вважаємо: квітень, червень, липень. Грубо кажучи, у липні або навіть у серпні та вересні очікується поява нової хвилі “мобиків” і спроба перейти до великого наступу.“.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись