“Багато хто прокинеться банкрутом”: після ударів по Wildberries росіяни почали благати про завершення “СВО”🇺🇦

“Багато хто прокинеться банкрутом”: після ударів по Wildberries росіяни почали благати про завершення “СВО”🇺🇦

Ранок для багатьох російських підприємців почався не з кави, а з усвідомлення повної фінансової катастрофи. Поки кремлівська пропаганда продовжує звітувати про «успіхи», звичайні громадяни агресора відчули наслідки війни на власній кишені. Палаючі склади найбільшого маркетплейса країни перетворилися на символ краху ілюзій про безпеку тилу.

Нічна атака дронів на логістичні вузли Wildberries у Краснодарі та Невинномиську Ставропольського краю виявилася настільки результативною, що соцмережі окупантів буквально вибухнули відчаєм. Чому ж звичайний, на перший погляд, інтернет-магазин опинився під прицілом?

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/bahato-hto-prokynetsya-bankrutom-pislya-udariv-po-wildberries-rosiyany-pochaly-blahaty-pro-zavershennya-svo/
© Сила Слова

Об’єкт особливого значення: що приховували на складах?

Насправді за яскравими вивісками Wildberries ховалися далеко не лише одяг та побутова техніка. Як з’ясувалося, логістичну мережу маркетплейса активно використовували для потреб російського військово-промислового комплексу. Через ці склади йшли поставки підсанкційних комплектуючих для дронів та складного навігаційного обладнання. Це автоматично перетворило цивільні, на перший погляд, об’єкти на законні військові цілі для ЗСУ.

«Ми прокинемося банкрутами»: паніка серед продавців

Поки пожежі на складах тривають, російські бізнесмени вже підраховують збитки, які вимірюються мільярдами рублів. Особливого драматизму ситуації додає той факт, що керівництво Wildberries не поспішає обіцяти компенсації за знищений товар. Люди, які вклали останнє у розвиток своєї справи, опинилися віч-на-віч з прірвою.

У мережі поширюються емоційні відео, на яких росіяни, не стримуючи лайки, описують свій розпач. Мені здається, це все. Багато хто сьогодні прокинеться банкрутом, тому що склад у Краснодарі згорів. Що робити? Незрозуміло. Не знаю, що робити, — бідкається один із потерпілих у своєму зверненні.

Несподіване прозріння

Цікаво, що втрата майна раптово «прочистила мізки» частині населення рф. У коментарях під новинами про пожежі все частіше лунають заклики зупинити так звану «СВО». Коли війна приходить не в телевізор, а на власний склад, патріотичний пил швидко зникає, поступаючись місцем страху за власне виживання. Проте чи почують ці голоси в Кремлі, де людські долі ніколи не мали значення? Питання залишається риторичним.

А що ви думаєте про таку відплату за допомогу окупаційній армії? Пишіть свою думку в коментарях та обов’язково поділіться статтею з друзями!

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись