📌 Коротко про головне:
- Внаслідок вечірнього ракетного удару по Дарницькому району Києва спалахнули склади.
- Мер Віталій Кличко підтвердив інформацію про двох постраждалих осіб у столиці.
- Рятувальники ДСНС працюють на місці події, ліквідовуючи наслідки ворожої атаки.
У Дарницькому районі Києва через ракетний удар Росії ввечері 25 червня горять склади. Поранення отримали дві людини.
Першим про поранених у місті повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.
«Наразі двоє постраждалих у столиці. Обом медики надали допомогу на місці», — написав мер у своїх соцмережах.
Детальнішу інформацію про руйнування та пожежу оприлюднила Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
«У Дарницькому районі, внаслідок ворожого удару, сталось загоряння складських будівель. Триває ліквідація пожежі. За іншою адресою уламки ракети впали на відкриту територію. Без наслідків», — зазначили в ДСНС України.
На місці загоряння складів продовжують працювати рятувальні служби, які приборкують вогонь.
Нагадаємо, Росія надвечір атакувала ракетами столицю України, уламки впали в Дарницькому районі Києва. Там сталося загоряння складського приміщення.
До слова, ввечері 25 червня у столиці оголосили повітряну тривогу. За даними моніторингових каналів, була загроза балістичного удару.