Готуйтеся до температурного екстриму: синоптики попередили про аномальну спеку

Готуйтеся до температурного екстриму: синоптики попередили про аномальну спеку

📌 Коротко про головне:

  • Температура повітря в Україні подекуди підніметься до критичних +33…+38 градусів.
  • Найспекотнішою очікувано стане західна частина країни, де стовпчики термометрів підуть вгору.
  • Полегшення від аномальних температур варто очікувати не раніше 2 липня.

Подекуди стовпчики термометрів піднімуться до +33…+38 градусів.

Антициклон, який приніс хвилю спеки із заходу Європи, поступово поширюється на схід. За прогнозом синоптикині Наталки Діденко, вже у неділю, 28 червня, у більшості областей очікується +29…+34 градусів, а на заході країни очікується ще вищий показник – від +33 до +37 градусів.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/anomalna-speka-1993433/
© Сила Слова

аномальна спека
Фото: Pixabay

Погода в Україні на вихідних

“Спека підійде завтра, 27-го червня, до західної частини України, очікується +30…+35 градусів, на решті території ще побуде стриманіше, вдень +26…+29 градусів”, – повідомила синоптикиня.

Місцями протягом вихідних можливі локальні грозові дощі. Найбільш ймовірними вони будуть у східних областях, а також подекуди в центральній частині України. На заході та півдні переважатиме суха погода.


Погода в Києві

У Києві 27-28 червня істотних опадів не прогнозується. Антициклон утримуватиме суху погоду а температура повітря поступово зростатиме. У суботу очікується близько +29 градусів, у неділю – до +32, а в понеділок повітря прогріється вже до +34 градусів.

У неділю та понеділок найвищі температурні показники прогнозуються в західних областях України, де повітря може прогріватися до +33…+38 градусів.

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.


Коли чекати послаблення спеки

За прогнозом Діденко, послаблення спеки очікується орієнтовно з 2 липня.

Рейтинг статті