100 БТР-60 від Болгарії: в Україну спрямовано першу партію

100 БТР-60 від Болгарії: в Україну спрямовано першу партію

Відправлена ​​в Україну перша партія налічує 30 бронетранспортерів.

Болгарія минулого тижня відправила в Україну перші 30 зі 100 обіцяних БТР-60 радянського виробництва у рамках військової допомоги.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/100-btr-60-vid-bolharii-v-ukrainu-spryamovano-pershu-partiyu/
© Сила Слова

Відповідну інформацію озвучив голова болгарського оборонного відомства Тодор Тагарьов, якого цитує агентство Novinite.

За словами міністра, процес транспортування бронетехніки стартував 29 січня, а перший ешелон із 30 вагонів було відправлено на українську територію 7 березня. До операції з транспортування цієї техніки залучалися 240 болгарських військових.

Минулого тижня ЗМІ публікували кадри відправлення бронетранспортерів.

Тагарьов наголосив на важливості безперервної підтримки Києва та додав, що Софія уважно відстежує ситуацію та зберігає готовність до регіональних викликів. Болгарія віддана продовженню підтримки оборонних зусиль України, наголосив міністр.

Рейтинг статті