ЗСУ уразили два військових ешелони росіян, НПЗ Ярославський та об’єкти ППО – Генштаб

ЗСУ уразили два військових ешелони росіян, НПЗ Ярославський та об’єкти ППО – Генштаб

У Генштабі ЗСУ підтвердили, що Сили оборони уразили нафтопереробний завод Ярославльський у місті Ярославль (РФ), де зафіксовано пожежу на території підприємства. Про це йдеться у заяві відомства, передають Патріоти України.

Як наголосили у Генштабі, НПЗ Ярославльський — стратегічно важливе підприємство та один із ключових об’єктів російської нафтопереробної галузі. Потужність переробки НПЗ — близько 15 млн тонн нафти на рік. Продукція заводу включає бензин, дизель, реактивне пальне та є критично важливою для логістики ворожої армії, зазначили військові.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/zsu-urazyly-dva-viyskovyh-eshelony-rosiyan-npz-yaroslavskyy-ta-ob-ekty-ppo-henshtab/
© Сила Слова

Крім цього, уражено військові ешелони росіян у районах населених пунктів Менчугове та Келерівка на окупованій Донеччині. У Генштабі додали, що за результатами попередніх уражень 24 квітня підтверджено влучання по радіолокаційній станції Каста-2Е1 в окупованому Мелітополі Запорізької області та зенітному ракетно-гарматному комплексу Панцир-С1 у Маріуполі на Донеччині.

У ніч проти 26 квітня дрони атакували Ярославль. За даними російського Telegram-каналу Shot, місцеві жителі чули близько 15 гучних вибухів небі над Ярославлем. В аеропорту міста було введено тимчасові обмеження на зліт і посадку літаків.

До цього про атаку на Ярославль повідомлялося 28 березня. Тоді моніторингові Telegram-канали писали, що внаслідок атаки уражено НПЗ Славнефть-Янос. На місці удару спалахнули кілька пожеж.

 

Рейтинг статті