ЗСУ почали просуватися в Курській області на новій ділянці фронту – росЗМІ

ЗСУ почали просуватися в Курській області на новій ділянці фронту – росЗМІ

На тлі знищення двох із трьох мостів, що з’єднують південь Глушківського району з Курською областю, ЗСУ розпочали просування у цьому районі із заходу.

Російські ЗМІ підтверджують, що українські сили на ранок неділі фактично знищили другий із трьох мостів через річку Сеймщо з’єднують південну частину Глушківського району з рештою Курської області

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/zsu-pochaly-prosuvatysya-v-kurskiy-oblasti-na-noviy-dilyantsi-frontu-roszmi/
© Сила Слова

Судячи з фото, уціліла частина мосту все ще проїжджають легкові автомобілі. Однак у в центрі споруди утворилася діра в кілька метрів. Військовий аналітик Ян Матвєєв вважає, що де-факто міст вже знищено, оскільки ним вже навряд чи зможе пройти важка техніка. Про те, що міст неможливо використати, написав і російський військовий блогер Юрій Подоляка. За його даними, постачання російської армії переведено на понтонні переправи.

Як уточнює, “Агентство“, одночасно ЗСУ почали просування з метою зайняти південь Глушківського районуякий російським силам тепер важко повноцінно постачати боєприпаси та продовольство.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

В результаті на річці Сейм знищено вже два з трьох мостів, які з’єднують південну частину Глушківського району з рештою. Крім них, трохи на схід від селища Глушково російська армія ще до п’ятниці встигла навести понтонну переправу, писали OSINT-аналітик з ніком. Moklasen у X та заступник директора російської програми Фонду захисту демократії Джон Харді. В якому стані вона зараз невідома.

Водночас українська армія розпочала рух через кордон із західного боку. “відрізаної” ділянки Глушківського району. За даними українського OSINT-проекту DeepState, у сірій зоні тут опинилося вже 16 кв км, зокрема село Отруба. Проте близький до Міноборони Росії телеграм-канал “Рибар” у зведенні за суботу писав, що поки що немає підтверджень, що ЗСУ зайняли Отрубу. Крім того, за даними блогу триває обстріл Теткіно, розташованого за три кілометри від Отруби, також біля самого кордону.

В основній частині зони бойових дій у Курській області істотних змін за добу не відбулося, бої йдуть і наносяться удари з повітря по всій лінії фронту, свідчать дані зведень “Міноборони”, “Рибаря”, DeepState та дані про пожежі NASA.

Українська армія намагається розширити зону бойових дій на вже четвертий район Курської області Глушковський. Руйнуючи в цьому районі мости, ЗСУ відрізають частину району від решти російської території.

ВСУ де-факто повторюють маневр, за допомогою якого 2022 року зуміли повернути Херсон. Якщо маневр буде успішним, то зона бойових дій у Курській області розшириться у 1,5 раза.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись