Завербований агент РФ готував окупацію Красногорівки: “Сказали, що ти правильний і чекаєш нас” –

Завербований агент РФ готував окупацію Красногорівки: “Сказали, що ти правильний і чекаєш нас” –

СБУ затримала російського шпигуна з червоногірських різноробів: він фотографував позиції захисників ЗСУ, щоб відправити ворогові.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/zaverbovanyy-ahent-rf-hotuvav-okupatsiyu-krasnohorivky-skazaly-scho-ty-pravylnyy-i-chekaesh-nas/
© Сила Слова

Співробітники СБУ, оперативно розсекретивши плани противника, провели затримання агента російських спецслужб та інші необхідні заходи щодо недопущення витоку інформації про позиції українських військ у прифронтовій зоні на Донеччині, пише прес-служба відомства в ТГ-каналі.

Військова розвідка країни-агресора Російської Федерації провела дистанційне вербування різноробочого з Красногорівки Донецької області, який, виконуючи завдання противника, відстежував пункти дислокації ЗСУ та інших підрозділів, які обороняють цей прифронтовий населений пункт.

При обшуку у цього чоловіка знайшлося його листування з російськими кураторами-військовими, які ставили йому завдання і підбадьорювали словами: “Нам сказали, що ти правильний і чекаєш нас… Ми тебе віддячимо, у накладі не залишишся”.

Для виявлення пунктів дислокації Сил оборони України агент під виглядом виконання різних підсобних робіт обходив саму Красногорівку та прилеглі території, попутно здійснюючи приховане фотозйомку локацій ЗСУ.

Після розвідувальних вилазок фігурант повертався додому, щоб прозвітувати про них російським окупантам у месенджері.“, – зазначають представники української контррозвідки.

Наголошується, що розвідувальні дані були потрібні російським загарбникам для підготовки бойових операцій, спрямованих на окупацію Красногорівки Донецької області, а також подальшого просування на Курахівському напрямку.

Шпигун знешкоджений. Зважаючи на все, розвіддані відправити своїм кураторам він не встиг. Тепер за співпрацю зі спецслужбами противника на нього чекає суд і тюремне ув’язнення.

Як раніше повідомлялося, екс-працівнику КДБ Олександру Косторному, який наводив російські ракети на Яворівський полігон, ухвалили вирок.

Додамо, що українська контррозвідка затримала агента російської ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі.

Одним із ключових ресурсів, які надають інформацію про останні новини України та події в країні, є Діалог.UA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись