Захарова нахамила литовській міністерці оборони через заклик збивати російські літаки

Захарова нахамила литовській міністерці оборони через заклик збивати російські літаки Україна

Офіційний представник російського МЗС Марія Захарова порадила міністру оборони Литви “реалізуватися у роботі за фахом”. Так вона прокоментувала заклики щодо збиття російських літаків, які порушують повітряний простір країн НАТО, передають Патріоти України.

“Спеціаліст з психології проявила компетентність щодо власних фобій”, – наводять слова Захарової російськіTelegram-канали. Також Захарова побажала міністерці оборони Литви Довілє Шакалєнє “реалізуватися у роботі за фахом”, натякаючи на її ступінь магістра юридичної психології.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/zaharova-nahamyla-lytovskiy-ministertsi-oborony-cherez-zaklyk-zbyvaty-rosiyski-litaky/
© Сила Слова

Так у МЗС РФ відреагували на заяви очільниці литовського оборонного відомства з приводу порушення російськими винищувачами МіГ-31 повітряного простору Естонії.

Нагадаємо, раніше у Литві закликали збивати російські літаки над територіями країн НАТО. Зокрема, міністерка оборони Литви Довілє Шакалєнє нагадала, як Туреччина у 2015 році “показала приклад” – а саме, збила над власною територією російський Су-24, що порушив повітряний простір країни.

Рейтинг статті