За допомогу Росії у в’язницю: в ЄС вводять кримінальну відповідальність у важливій для Москви сфері

За допомогу Росії у в’язницю: в ЄС вводять кримінальну відповідальність у важливій для Москви сфері

Відтепер спроба обійти санкції каратиметься тюремним ув’язненням максимально провини. Також за порушення санкцій наразі можуть додатково оштрафувати.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/za-dopomohu-rosii-u-v-yaznytsyu-v-es-vvodyat-kryminalnu-vidpovidalnist-u-vazhlyviy-dlya-moskvy-sferi/
© Сила Слова

ЄС запровадив кримінальне переслідування за порушення чи обхід санкцій – Тепер Росії ще складніше виживатиме в ізоляції. Кримінальним злочином у всіх країнах Євросоюзу тепер будуть вважатися дії, спрямовані на допомогу в обході заборони на поїздки до ЄС, торгівля товарами, що перебувають під санкціями, або здійснення забороненої фінансової діяльності.

Більше того, кримінальна відповідальність також наступатиме у разі підбурювання до цих злочинів або пособництва їм. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на документ, опублікований на сайті Ради ЄС.

Відтепер спроба обійти санкції каратиметься тюремним ув’язненням максимально провини. Також за порушення санкцій наразі можуть додатково оштрафувати.

Відтепер 9 із 10 добре подумають, чи варто їм допомагати Росії в обході санкцій.

Кримінальне переслідування не зупинить обхід санкцій, але різко підвищить цінник за посередницькі послуги за цей процес. А це означає додаткові комісії та витрати за які Росії доведеться доплачувати набагато більше. У результаті російські товари будуть приносити ще менший прибуток виробникам, а іноземні товари за різними “паралельними імпортами” будуть ще дорожчими для дорогих росіян.

Пару показових процесів нехай навіть із невеликими термінами швидко призведуть до виникнення нових цін на послуги підпільних брокерів. пише Російський економічний аналітик Анатолій Несміян.

“Системність – ось ключовий фактор дієвості санкцій. Жорнова мелять повільно, але невідворотно. Російське керівництво може вихоплювати із загальної системи якийсь один конкретний приклад і на ньому намагатися описати загальну картину з тезою “санкції нам тільки на користь”Однак у таких ситуаціях потрібно розглядати всю систему в цілому. Системні санкції – це щось на кшталт неньютонівської рідини (ну, або хисткого піску – так наочніше), в’язкість якої змінюється від на неї. Поки ти йдеш поверхнею, вона начебто тверда, але рано чи пізно ти втомлюєшся і зупиняєшся. А опори під ногами немає, і ти поринаєш.

На старих запасах та за високі відсотки комісій якийсь час можна рухатися. Але рано чи пізно запаси закінчаться, імпортне обладнання та технології вироблять свій ресурс, а відсотки та комісії з’їдатимуть весь дохід. І тоді занурення в цю в’язку субстанцію стане незворотним”, – наголошує експерт.

Рейтинг статті