Журналіст Іван Яковіна пояснив, що F-16 стануть гарною “приманкою” для окупантів, на яку вони трапляться.
Іван Яковина озвучив припущення: “Росіяни ще не вирішили нахабніти чи радіти, але приємно, що побоюються. Зуби скалять, шиплять, але кинутися вперед бояться. Я бачу точно, що росіянам дуже хочеться збити хоча б один F-16. Це прямо надія та мрія для всіх z-блогерів, для російського командування, для журналістів, для льотчиків“.
Про це Іван Яковіна розповів у черговому аналітичному відео на каналі YouTube.
Політичний оглядач назвав причину азарту російських окупантів: “Я думаю, що вони погано розуміють психологію цієї публіки. Швидше за все, у них уже розпочалося змагання, хто перший зіб’є F-16”. Це такий емоційний гачок, на який абсолютно обов’язково вся російська армія зараз підвисне у своєму складі“.
“Я впевнений, що задля реалізації цієї мети, щоб збити американський літак, вони почнуть дуже активно працювати, йти в розвідку, намагатися знайти F-16 на аеродромах, якось може підловити F-16 у повітрі, влаштувати якусь засідку чи ще щось із цієї серії”– додав Іван Яковіна.
Потім журналіст пояснив: “Оскільки всі підрозділи, всі війська першими хотітимуть розповісти Путіну про збитий F-16, зараз у них розпочнеться змагання, конкуренція. І авіація, і ППО російська, і “Іскандери” з “Орланами” – всі вони зараз ризикуватимуть, тобто намагатимуться підлетіти, підібратися, підкрастися ближче до лінії фронту, щоб дістати, збити український літак”.
Також Яковина розповів, де відбудеться битва за участю F-16, яка визначить перебіг усієї війни.