Після перемоги українського фільму “20 днів у Маріуполі” у номінації “Оскара” “Найкращий документальний повнометражний фільм” у росіян розпочалася “істерика”.
У соцмережах росіяни не приховують гніву від чергової перемоги України та навіть почали стверджувати, що “Оскар” – це нікому не потрібна премія, закликаючи росЗМІ замовчувати новину про перемогу України. Проте деякі медіа так і роблять, публікуючи список переможців “Оскара” без згадки про Україну.
Про це повідомляє Львівський телеканал “НТА”.
Розлючені громадяни РФ почали буквально виплескувати отруту у зв'язку з перемогою українців на культурному фронті.
“Україні скоро кінець, а вони радіють.
Документальний брехливий фільм посів перше місце. Це підтверджує, що перегляд церемонії – витрачений дарма час.
Нічого дивного, це як із перемогою українців на “Євробаченні”. Всі західні культурні заходи стали абсолютно політично заангажованими смітниками”, – написали росіяни.
Деякі взагалі запропонували ставитися до “Оскару” не як до найкрутішої світової премії, а як до “говн*щу”.
Крім того, росіяни вже встигли звинуватити стрічку у добірці фейків і стверджують, що українці даремно радіють, оскільки це нібито єдина перемога, яка нам доступна.
Пропонуємо дізнатися, як Володимир Зеленський прокоментував перемогу України в одній із номінацій премії “Оскар”: “Ми пам'ятаємо всіх”.