‚Вибити ЗСУ з Кринок: Мусієнко та Машовець розповіли про новий задум противника

‚Вибити ЗСУ з Кринок: Мусієнко та Машовець розповіли про новий задум противника

Окупанти готують катери, щоб вибити ЗСУ з лівого берега в районі Кринок, заявив Мусієнко.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/vybyty-zsu-z-krynok-musienko-ta-mashovets-rozpovily-pro-novyy-zadum-protyvnyka/
© Сила Слова

Військовий експерт Олександр Мусієнко заявив, що з Криму до району окупованої Голої Пристані ворог перекинув катери, щоб за допомогою їх атакувати ЗСУ з річки.

Таким чином, противник хоче ліквідувати плацдарм українських захисників у районі Кринок, заявив Мусієнко в інтерв’ю. УНІАН.

При цьому, за словами військового експерта, в МО України добре поінформовані про цю ситуацію та готові зробити все, щоб не дати супротивникові здійснити спецоперацію.

Також Мусієнко наголосив, щоб плацдарм у районі Кринок був ефективним, необхідна підтримка бронетехніки, ППО та велика кількість живої сили.

Тим часом український воєнкор Костянтин Машовець озвучив останню інформацію із лівого берега Херсонщини. Для ліквідації плацдарму в районі Кринок противник перекинув багато підрозділів, включаючи 26-й та 28-й мотополки, 104-у десантну дивізію, залишки 810-ї бригади морпіхів ЧФ РФ, 144-ю мотобригаду, а також 328-й та 33 десантні полиці.

Не виключено, що незабаром до них приєднуватимуться окупанти з 61-го мотополку, який діяв у районі островів і зовсім недавно був доукомплектований.

Озвучив Машовець ситуацію на лінії Козачого Табору – Корсунка. Ворог перекидає на цю ділянку фронту міномети та ЗПГ, добре маскуючи їх на вогневих позиціях.

Ворог веде активний моніторинг ситуації як на воді, так і на суші за допомогою розвідки та безпілотників. Також противник хоче виграти у контрбатарейній боротьбі, притягнувши до району Кринок якісь цікаві “установки”.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись