Вважали зниклим безвісти, а він один тримав позицію: б0єць 3СУ добу відстрlлювався від 3С РФ (відео)

Різне

Через півтори доби на позицію прийшло підсилення і лише тоді Fox виявив, що увесь цей час теж був поранений у руку. Також виявилося, що один із його побратимів отримав важкі поранення, але вижив.

Військовослужбовець з позивним Fox півтори доби тримав позицію на Донеччині. Він активно вів бій, щоб окупанти не думали, що в окопах нікого немає, крім одного бійця. Про це повідомили у Київському обласному ТЦК та СП, оскільки Fox зараз працює у ТЦК Фастова.

За словами військового, він пішов до війська одразу, як по Україні полетіли перші російські ракети, бо відчув, що це його обов’язок, захищати рідну землю.

Чоловік звернувся до військкомату, і звідти його відправили у 28-й окремий механізований батальйон. Fox розповідає, що разом із побратимами на позиції потрапив під мінометний обстріл. Тоді загинули кілька бійців.

Військовий говорить, що тоді подумав, що з групи в живих лишився лише він.

“Я гукнув наліво, направо, ніхто не відповідав. Думав, що залишився один, молився. 8 мін лягло біля окопу. Більше півтори доби залишався на позиції, мене вважали безвісти зниклим. Я знав, якщо не буду відстрілюватися, то вони прийдуть за мною”, — розповів захисник.

Через півтори доби на позицію прийшло підсилення і лише тоді Fox виявив, що увесь цей час теж був поранений у руку. Також виявилося, що один із його побратимів отримав важкі поранення, але вижив.

Рейтинг статті